Sök på namn
Namn Klubb Klass
Abrahamsson Daniel Limhamns SK Juniorkval
Adamsson Anton SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Adamsson Anton SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Adolfson Tobias Kristallens SK Kl. 2, v1, 8m
Adolfson Tobias Kristallens SK Kl. 2, v2, 8m
Agrest Evgenij Sollentuna SK SM
Agrest Inna Sollentuna SK Minior-SM
Agrest Roman Sollentuna SK Kl. 1, v2, 8m
Agrest Roman Sollentuna SK Veteran Allmän, v1
Ahlander Björn Farsta SK Mästar Elit
Ahlander Johan Malmö AS Kl. 3, v2, 8m
Ahlander Johan Malmö AS Minior-SM
Ahlander Tove Limhamns SK Kl. 3, v2, 8m
Ahlander Tove Limhamns SK Minior-SM
Ahlgren Mats HG-Schack Kl. 1, v2, 8m
Aho Emil Sandvikens SK Kadett-SM
Aho Erik Sandvikens SK Kadett-SM
Ahrebäck Anders SK Proletären Kl. 2, v1, 8m
Alfredson Jens Linköpings ASS Kl. 1, v2, 8m
Ali Amer Linköpings ASS Minior-SM
Alling Björn Linköpings ASS Mästarklassen, v2
Almer Julia Mölndals SK Kadett-SM
Almer Julia Mölndals SK Kl. 3, v2, 8m
Almkvist Dag Linköpings ASS Kl. 3, v1, 8m
Almqvist Andreas SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Almqvist Andreas SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Almroth Emma Linköpings ASS Minior-SM
Altnäs Jens Falkenbergs SK Kl. 1, v2, 8m
Ampuero Sergio Farsta SK Kadett-SM
Andersén Michael Forserums SK Kl. 2, v2, 8m
Anderson Bertram K-H Alliansen -72 Kl. 2, v1, 8m
Andersson Andreas SS Allians, Skänninge Kl. 2, v1, 8m
Andersson Bengt Kymbo SK Veteran-SM
Andersson Christian Alingsås SS Kl. 3, v1, 10m
Andersson Christian SK Laxen Kl. 3, v1, 8m
Andersson Daniel SS Allians, Skänninge Kl. 2, v1, 8m
Andersson Daniel Upplands Väsby SK Kl. 3, v1, 10m
Andersson Fredrik Sollentuna SK JSM
Andersson Gunnar Nyköpings ASK Mästarklassen, v2
Andersson Göran Huskvarna ASK Kl. 3, v2, 8m
Andersson Göran Huskvarna ASK Veteran Allmän, v1
Andersson Görgen K-H Alliansen -72 Kl. 1, v1, 8m
Andersson Görgen K-H Alliansen -72 Kl. 1, v2, 8m
Andersson Henrik Västerås SK Kl. 3, v1, 10m
Andersson Ingvar Bollebygds SK Veteran Allmän, v1
Andersson Jan Örebro SS Kl. 1, v2, 8m
Andersson Jerker SS Springaren, Kävlinge Kl. 3, v1, 10m
Andersson Johan Linköpings ASS Minior-SM
Andersson Johnny SK Proletären Kl. 2, v1, 8m
Andersson Kurt SS Allians, Skänninge Mästarklassen, v2
Andersson Peter Linköpings ASS Kadett-SM
Andersson Svante Linköpings ASS Kl. 2, v1, 8m
Andersson Sven-Olof Östersunds SS Mästarklassen, v2
Angleby Alexander SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Angleby Alexander SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Arnström Erik Virsbo SK Minior-SM
Arnström Oskar Virsbo SK Kadett-SM
Ask Josef Skärblacka SK Mästarklassen, v1
Ask Josef Skärblacka SK Mästarklassen, v2
Attaran Sina Lunds ASK Juniorkval
Aurehl Bo Wasa SK Mästarklassen, v1
Axelsson Dan Linköpings ASS Minior-SM
Axelsson Uno SK Kamraterna, Göteborg Kl. 1, v1, 8m
Azizi Haroon Sollentuna SK Mästarklassen, v1
Azizi Haroon Sollentuna SK Mästarklassen, v2
Bacchus William Eslövs SK Kl. 2, v1, 8m
Bacchus William Eslövs SK Kl. 2, v2, 8m
Backe Peter K-H Alliansen -72 Mästarklassen, v1
Backlund Magnus Wasa SK Kl. 3, v1, 8m
Backman Andreas Västerås SK Kl. 2, v1, 8m
Backman Bo Motala SS Kl. 2, v2, 8m
Backman Michael SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v1, 10m
Backman Michael SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Barkhagen Jonas SK Rockaden, Sthlm SM
Bast Billy SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Bendz Taino Linköpings ASS Minior-SM
Bengtsson Mattias SS Manhem Juniorkval
Bengtsson Tore Helsingborgs SS Kl. 1, v2, 8m
Berg Emanuel Lunds ASK SM
Berg Maria SK Vita Älgen Juniorkval
Bergfors Carl Upsala ASS Kl. 2, v1, 8m
Berglund Eric SS Gambit Kl. 2, v1, 10m
Bergré Joachim SS Manhem Mästarklassen, v2
Bergström Göran Solna SS Kl. 3, v2, 8m
Berntsson John Limhamns SK Juniorkval
Berntsson Jonas Bjursås SK Kl. 3, v1, 8m
Bhatt Inge Sollentuna SK Kl. 1, v2, 8m
Björfäll Alexander SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Björfäll Alexander SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Björklund Axel Linköpings ASS Minior-SM
Björklund Martin SS Allians, Skänninge Kadett-SM
Björklund Martin SS Allians, Skänninge Kl. 3, v2, 8m
Björnlert Sören SS Allians, Skänninge Veteran Allmän, v1
Björnvall Tord Örebro Dövas SK Rockaden Juniorkval
Björnvall Tord Örebro Dövas SK Rockaden Kl. 2, v2, 8m
Blazekovic Nina SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 10m
Blazekovic Nina SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Blom Krister Eskilstuna SK Kl. 2, v1, 10m
Blomqvist Adam SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Blomqvist Erik SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Blomqvist Erik SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Blomström Lars Karlskoga SK Mästarklassen, v2
Bomark Nils Erik Sandvikens SK Juniorkval
Bomark Per-Olov Sandvikens SK Juniorkval
Bondesson Bertil Helsingborgs SS Veteran Allmän, v2
Book Kaarlo Uddebo SK Kl. 2, v1, 10m
Borg Mats Södertälje SS Kl. 1, v1, 8m
Borg Peter SK Kärnan Kl. 3, v1, 8m
Borgström Lars SS Manhem Kl. 2, v1, 10m
Boström Henrik SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Boström Henrik SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Breen Veronica Mölndals SK Juniorkval
Brorson Lennart Sollentuna SK Veteran Allmän, v1
Brorson Lennart Sollentuna SK Veteran Allmän, v2
Bruchfeld Samuel Sollentuna SK Minior-SM
Bruchfeld Stéphane Sollentuna SK Mästarklassen, v1
Brushammar Gert Växjö SK Kl. 2, v2, 8m
Brynell Stellan Limhamns SK SM
Bryngelsson Johan Örebro SS Kl. 1, v2, 8m
Bryntze Stefan SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Bryntze Stefan SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Burman Jonas SK Rockaden, Umeå Kl. 1, v2, 8m
Burwick Malte SK Passanten Mästarklassen, v2
Cankulovski Bojko SS Manhem Mästarklassen, v1
Carlberg Gunnar Eskilstuna SK Veteran-SM
Carlson Lars Sollentuna SK Veteran Allmän, v1
Carlsson Ingvar Linköpings ASS Mästarklassen, v2
Carlsson Mats Karlskoga SK Kl. 3, v1, 10m
Carlsson Mattias SS Gambit Kadett-SM
Carlsson Pontus Sollentuna SK SM
Carnstam Tomas Lunds ASK Mästarklassen, v1
Carnstam Tomas Lunds ASK Mästarklassen, v2
Claesson Mats SK Kärnan Kl. 3, v1, 8m
Clausen Henrik SS Allians, Skänninge Kl. 3, v1, 8m
Collett Peter Wasa SK Mästarklassen, v1
Collett Peter Wasa SK Mästarklassen, v2
Cottin Victor SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Cottin Victor SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Couso Luis Sollentuna SK SM
Cramling Pia SK Passanten SM
Dadfar Ali Linköpings ASS Minior-SM
Dahlin Harald Upsala ASS Veteran Allmän, v1
Dahlqvist Ulf Norrköpings SS Kl. 1, v2, 8m
Dalmau Anneli Solna SS Kl. 1, v1, 8m
Dalmau Juan Solna SS Kl. 1, v1, 8m
Dalmau Jörgen Solna SS Mästarklassen, v1
Dandanell Leif Landskrona SK Kl. 3, v1, 8m
Davidsson Erik Hultsfreds SK Kl. 3, v2, 8m
Davidsson Sophie Mölndals SK Kadett-SM
Davidsson Sophie Mölndals SK Kl. 3, v2, 8m
Degerfeldt Sven SS Manhem Kl. 2, v1, 8m
Degerfeldt Sven SS Manhem Kl. 2, v2, 8m
Didriksson Lars SS Allians, Skänninge Veteran Allmän, v1
Dragicevic Drazen Limhamns SK Minior-SM
Dragicevic Drazena Limhamns SK Minior-SM
Ebenfelt Anders SS Manhem Mästarklassen, v1
Ebenfelt Sara SS Manhem Minior-SM
Edlund Robin Eskilstuna SK JSM
Einarsson Robert Linde SK Kl. 2, v1, 8m
Einarsson Robert Linde SK Kl. 2, v2, 8m
Ek Per-Åke Kristallens SK Kl. 3, v1, 10m
Ek Per-Åke Kristallens SK Kl. 3, v2, 8m
Ekberg Andreas Hultsfreds SK Kl. 2, v2, 8m
Ekblad Joel Skara SS Kl. 3, v1, 10m
Ekblom Christian Floby SS Kl. 1, v2, 8m
Ekblom Jonas Floby SS Kl. 3, v2, 8m
Eklund Kalle SK Rockaden, Sthlm Veteran Allmän, v1
Eklund Mathias Solna SS Kl. 1, v1, 8m
Ekström Erik Västerviks ASK Minior-SM
Elenius Lars Lidköpings SS Kl. 2, v2, 8m
Elfström Jörgen Hallstahammars SK Kl. 1, v2, 8m
Emanuelsson Henrik Sandvikens SK Kadett-SM
Englund Gert-Åke Knislinge SK Kl. 3, v1, 8m
Englund Jan SS Luleå Kl. 3, v1, 8m
Englund Lars-Åke Knislinge SK Kadett-SM
Englund Therese Knislinge SK Kl. 3, v1, 8m
Engström Ronald Markaryds SK Kl. 2, v2, 8m
Enlund Jonas SS Gambit Minior-SM
Erben Ivan Solna SS Kl. 2, v1, 8m
Ericsson Börje Södertälje SS Kl. 3, v2, 8m
Ericsson Lars SK Framåt Kl. 3, v1, 8m
Eriksson Anders Västerås SK SM
Eriksson Bengt SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 10m
Eriksson Bo Botkyrka SK Kl. 2, v2, 8m
Eriksson Dan SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Eriksson Hans G Kungsörs SK Kl. 2, v1, 8m
Eriksson Joel SK Kamraterna, Göteborg Kl. 1, v2, 8m
Eriksson Jonas Västerås SK JSM
Eriksson Jörgen Eskilstuna SK Mästar Elit
Eriksson Lennarth Hässelby SK Mästarklassen, v1
Eriksson Mats SS Manhem Mästar Elit
Eriksson Sture Bureå SK Kl. 1, v1, 10m
Erlandsson Christer Ölands SS Kl. 2, v1, 10m
Falinder Kaj Markaryds SK Kl. 2, v1, 10m
Feiff Terry Mölndals SK Mästar Elit
Feldreich Jan Kalmar SK Kl. 2, v2, 8m
Fernold Dan Bollmora SK Juniorkval
Fernold Irene Bollmora SK Juniorkval
Florin Hugo SS Manhem Veteran Allmän, v1
Folkesson Lars SK Framåt Kl. 3, v2, 8m
Forsberg Göran Schack 08, Norrköping Kl. 1, v1, 8m
Forsberg Mikael Skärblacka SK Kadett-SM
Franzén Robert Linköpings ASS Kl. 2, v2, 8m
Franzen Thomas Upsala ASS Mästarklassen, v1
Freilich Jonatan SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Freilich Jonatan SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v1, 10m
Frisk Kockum Anton Uddevalla SS Juniorkval
Frisk Markus SS Manhem Kadett-SM
Frisk Åke Skärblacka SK Veteran Allmän, v1
Fritz Anton Västerviks ASK Minior-SM
Fritz John Västerviks ASK Minior-SM
Fritz Tommy Motala SS Kl. 2, v2, 8m
Frostin Mikael Helsingborgs SS Kl. 3, v2, 8m
Fäldt Magnus Schack 08, Norrköping Mästarklassen, v1
Fäldt Magnus Schack 08, Norrköping Mästarklassen, v2
Färlin Joel Sandvikens SK Kadett-SM
Gaidos David Lunds ASK Minior-SM
Garcia Nicolas SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Garcia Nicolas SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Gidmark Fredrik SS Allians, Skänninge Kl. 2, v1, 8m
Godin Stig-Lennart Lunds SK Kl. 3, v1, 10m
Godin Stig-Lennart Lunds SK Kl. 3, v2, 8m
Goude Birgit HG-Schack Veteran Allmän, v2
Granath Robert Västerås SK Kl. 3, v1, 8m
Granath Sara Västerås SK Kl. 2, v1, 8m
Granback Christoffer Västerås SK Minior-SM
Granbom Per Linköpings ASS Kl. 3, v1, 8m
Grandin Gunnar Rånäs SK Kl. 2, v1, 8m
Green Åke SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 8m
Grosse Christian Lunds ASK Kl. 2, v1, 8m
Gruvaeus Curt Örebro SS Mästarklassen, v1
Gruvaeus Max Örebro SS Kadett-SM
Gröning Lars-Åke Sandvikens SK Kl. 3, v1, 8m
Gustafsson Erik Vallentuna SK Kadett-SM
Gustafsson Fredrik Upsala ASS Kl. 1, v1, 8m
Gustafsson Göthe Emmaboda SS Veteran-SM
Gustafsson Stefan SK Rockaden, Sthlm Juniorkval
Gustafsson Stefan SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Gustavsson Fredrik Finspångs SK Kl. 2, v1, 8m
Gustavsson Fredrik Finspångs SK Kl. 2, v2, 8m
Gustavsson Lennart Tranås SS Veteran Allmän, v2
Gustavsson Thomas Linköpings ASS Kl. 3, v1, 8m
Gutén Sören Borlänge SK Kl. 1, v2, 8m
Gylle Per Hernösands SS Kl. 2, v1, 10m
Gynnemo Svante Åtvidabergs SK Kl. 2, v2, 8m
Gällmo Bengt Visby SK Kl. 2, v2, 8m
Göransson Folke Farsta SK Kl. 2, v1, 8m
Haapala Henrik Bro SK Juniorkval
Hagård Alexander SS Allians, Skänninge Kadett-SM
Hagård Alexander SS Allians, Skänninge Kl. 3, v2, 8m
Hamilton Olov Kristallens SK Kl. 3, v1, 8m
Hamilton Olov Kristallens SK Kl. 3, v2, 8m
Hammarin Olle Tibro SK Minior-SM
Hammarström Christer Täby SK Kl. 2, v2, 8m
Hanes Johan Hägersten/Nybohovs SK Kl. 2, v2, 8m
Hansevi Dan Hässelby SK Kl. 3, v1, 10m
Hansson Daniel SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Hansson Daniel SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Hansson Johan Hultsfreds SK Kl. 3, v2, 8m
Hansson Robert SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Hansson Robert SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Hartman Jonas SS Gambit Kadett-SM
Hasselmark Arnold Tanums SK Kl. 2, v2, 8m
Havås Johan Lysekils SK Kadett-SM
Havås Johan Lysekils SK Kl. 3, v2, 8m
Hector Jonny Limhamns SK SM
Hedén Gustav SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Hedén Gustav SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Hedlund Carl SS Springaren, Kävlinge Kl. 2, v2, 8m
Hedlund Carl SS Springaren, Kävlinge Kl. 3, v1, 8m
Hedlund Lars-Åke Borlänge SK Kl. 2, v1, 10m
Hellström Åke Sandvikens SK Mästarklassen, v1
Hermansson Daniel Västerås SK Kl. 2, v1, 8m
Hermansson Daniel Västerås SK Kl. 2, v2, 8m
Hermansson Viktor Västerås SK Minior-SM
Hernbäck Magnus SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v1, 10m
Hernbäck Magnus SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Hernbäck Thomas SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v1, 10m
Herrström Tony Västerås SK Mästar Elit
Hildingstam Stefan Västerås SK Kl. 2, v2, 8m
Hildingstam Stefan Västerås SK Kl. 3, v1, 8m
Hillarp Persson Tiger Skara SS SM
Hjalmason Per SK Rockaden, Umeå Kl. 1, v1, 8m
Ho Peter Lunds ASK Kadett-SM
Holfve Håkan Linde SK Kl. 2, v1, 8m
Holmgren Peter Motala SS Kl. 1, v2, 8m
Horn Assar Kristallens SK Kadett-SM
Horn Emilia Kristallens SK Kl. 1, v1, 8m
Horn Emilia Kristallens SK Kl. 1, v2, 8m
Hultberg John Helsingborgs SS Kl. 2, v2, 8m
Hultgren Erik SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 8m
Hultin Per SS Gambit Mästarklassen, v1
Husman Åke Upsala ASS Veteran Allmän, v1
Hylander Fredrik Vanneberga SK Kl. 1, v2, 8m
Högselius Lars SK Pjäsen Kl. 2, v2, 8m
Hörlin Martin Farsta SK Juniorkval
Hörlin Martin Farsta SK Kl. 3, v2, 8m
Hörling Lars SS Luleå Kl. 2, v1, 10m
Hörling Lars SS Luleå Kl. 2, v2, 8m
Hörngren Alexander Örebro SS Kadett-SM
Hörngren Gustav Örebro SS Kl. 3, v1, 10m
Hörngren Gustav Örebro SS Kl. 3, v2, 8m
Hörngren Jan Örebro SS Kl. 3, v1, 10m
Impola Peter Linde SK Kadett-SM
Impola Peter Linde SK Kl. 3, v2, 8m
Ingbrant Johan Schack 08, Norrköping Mästar Elit
Isaksson Leif K-H Alliansen -72 Mästarklassen, v1
Iwansson Rolf Jönköpings SS Kl. 1, v2, 8m
Ivarsson Daniel SK Kamraterna, T-hättan Kadett-SM
Ivebrink Pontus Västerås SK Kadett-SM
Jacobsen Fredrik SödraSASS Kl. 2, v2, 8m
Jacobson Ulf Sollentuna SK Kl. 3, v1, 8m
Jacobson Ulf Sollentuna SK Kl. 3, v2, 8m
Jacobsson Erik Skara SS JSM
Janko Jonathan Falkenbergs SK Kl. 3, v2, 8m
Janse Love Västerås SK Juniorkval
Janse Love Västerås SK Kl. 1, v2, 8m
Janse Rasmus Västerås SK Minior-SM
Jansson Anders Owen SödraSASS Mästarklassen, v1
Jansson Anders Owen SödraSASS Mästarklassen, v2
Jansson Gilbert SS Gambit Kl. 1, v1, 8m
Jansson Gilbert SS Gambit Kl. 1, v2, 8m
Jansson Jesper SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Jarkiewicz Jens Solna SS Kl. 2, v2, 8m
Jernberg Erik SS Gambit Juniorkval
Jiewertz Per Magnus Kristianstads SK Kl. 3, v1, 8m
Jiretorn Ingvar Bräkne-Hoby SK Veteran Allmän, v2
Jogren Alexander Falkenbergs SK Kl. 2, v2, 8m
Johansson Allan Kalmar SK Veteran Allmän, v2
Johansson Anders Bräkne-Hoby SK Kl. 3, v1, 10m
Johansson Anders Bräkne-Hoby SK Kl. 3, v2, 8m
Johansson Anders Falkenbergs SK Kl. 3, v1, 8m
Johansson Anders Storviks SK Kadett-SM
Johansson Christian K-H Alliansen -72 Mästarklassen, v2
Johansson Daniel Tolita SK Kl. 3, v1, 10m
Johansson Frans Örebro SS Kl. 3, v2, 8m
Johansson Gunnar Nyköpings ASK Veteran Allmän, v2
Johansson Gunnar Upsala ASS Mästarklassen, v1
Johansson Ingvar Skärblacka SK Veteran Allmän, v1
Johansson Johnny Halmstad SS Kl. 1, v1, 10m
Johansson Mats E Farsta SK Kl. 2, v1, 8m
Johansson Mikael SS Manhem Mästarklassen, v2
Johansson Per SödraSASS Mästarklassen, v2
Johansson Pontus SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Johansson Robin Falkenbergs SK Kl. 3, v1, 8m
Johansson Tim Linköpings ASS Minior-SM
Johansson Tor SS Manhem Kl. 2, v2, 8m
Johansson Viktoria Linköpings ASS Mästarklassen, v2
Johansson Åke Västerviks ASK Kl. 3, v1, 8m
Jonsson Magnus Bollnäs SK Juniorkval
Jordan Chris Linköpings ASS Kl. 2, v2, 8m
Josefsson Kenneth Åstorps SS Mästarklassen, v1
Josefsson Kenneth Åstorps SS Mästarklassen, v2
Josefsson Tobias SS Gambit Kl. 2, v1, 8m
Jurå Stig Heby SS Veteran Allmän, v1
Jäske Håkan Gävle SA Kl. 2, v1, 8m
Jönbrink Per-Olof Lerums SK Kl. 2, v2, 8m
Jörgensen Christian Huskvarna ASK Kl. 1, v2, 8m
Kaivanipour Kivan Farsta SK Juniorkval
Kallio Esko Finspångs SK Veteran Allmän, v1
Kallio Esko Finspångs SK Veteran Allmän, v2
Kardehill Toivo Götaverkens SK Veteran Allmän, v2
Kardell Marcus SS Allians, Skänninge Kadett-SM
Kardell Mathias SS Allians, Skänninge Kadett-SM
Karlin-Björk Simon SS Gambit Kadett-SM
Karlqvist Sara SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 10m
Karlqvist Stefan SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v1, 10m
Karlqvist Stefan SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Karlsen Kristian Lysekils SK Kadett-SM
Karlsen Kristian Lysekils SK Kl. 3, v2, 8m
Karlsson Anna Västerviks ASK Kl. 2, v1, 8m
Karlsson Erik SS Manhem Minior-SM
Karlsson Erik Väddös SS Kl. 3, v1, 8m
Karlsson Göte Hultsfreds SK Kl. 3, v1, 8m
Karlsson Henrik SS Allians, Skänninge Kl. 3, v1, 8m
Karlsson Kenneth Falkenbergs SK Mästarklassen, v2
Karlsson Lars SK Rockaden, Sthlm SM
Karlsson Maria SS Manhem Juniorkval
Karlsson Maria SS Manhem Kl. 2, v2, 8m
Karlsson Niklas Sandvikens SK Minior-SM
Karlsson Peter SS Allians, Skänninge Kl. 2, v1, 8m
Karlsson Sigvard K-H Alliansen -72 Kl. 2, v2, 8m
Karlsson Thomas Helsingborgs SS Kl. 2, v2, 8m
Karlsson Tomas Schack 08, Norrköping Mästarklassen, v2
Karlsson Viktor SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Karlsson Viktor SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Kazimierz Kuspis Götaverkens SK Kl. 3, v1, 10m
Kelfve Mikael Hässelby SK Kl. 2, v1, 10m
Kesselman Bobby Linköpings ASS Minior-SM
Klasén Gunnar Rosengårds SK Kl. 1, v1, 10m
Klawinski Piotr SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Klawinski Piotr SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Knap Martin SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Knap Martin SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Koivuniemi Juha Västerviks ASK Mästarklassen, v2
Kolehmainen Harri Sandvikens SK Kl. 2, v1, 8m
Koponen Heikki Eskilstuna FF Kl. 3, v1, 8m
Koski Viljo Lidköpings SS Mästarklassen, v2
Kraguljac Marko Västerås SK Veteran Allmän, v1
Kring Stephan Botkyrka SK Mästarklassen, v1
Kullander Mattias Emmaboda SS Kl. 2, v2, 8m
Kullberg Magnus Landskrona SK Kl. 2, v1, 8m
Kvarnström Tomas SK Rockaden, Umeå Kl. 2, v2, 8m
Källström Magnus Horndals SK Kl. 1, v1, 8m
Kälveus Jan Ölands SS Mästarklassen, v1
Körkkö Anton Västerås SK Minior-SM
Lacko Pavel Kristallens SK Mästarklassen, v1
Lacko Pavel Kristallens SK Mästarklassen, v2
Lager Simon Ockelbo SK Juniorkval
Laksman Efraim En Passant, Svedala Mästarklassen, v1
Larsson Algot Tranås SS Kl. 3, v2, 8m
Larsson Christer Stockholms SS Kl. 3, v1, 10m
Larsson Christer Stockholms SS Kl. 3, v2, 8m
Larsson Stig SK Kamraterna, Göteborg Veteran Allmän, v1
Larsson Åke Göteborgs SS Veteran Allmän, v2
Leander Kenneth Linköpings ASS Kl. 3, v1, 10m
Lidén Jimmy Ulricehamns SK Minior-SM
Liljeström Tor Westermalms SK Kl. 2, v1, 8m
Lind Jan-Olov Ervalla SS Mästar Elit
Lindberg Sture Horndals SK Kl. 1, v1, 10m
Lindbom Niclas SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Lindbom Niclas SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Lindborg Patrik Hultsfreds SK Mästarklassen, v2
Lindeberg Tuve Haninge SS Kl. 3, v1, 8m
Lindeberg Tuve Haninge SS Veteran Allmän, v2
Lindgren Björn Sandvikens SK Kl. 2, v1, 8m
Lindgren Fredrik Schack 08, Norrköping Mästar Elit
Lindgren Hans Bjursås SK Kl. 3, v1, 10m
Lindgren Hans Sandvikens SK Kl. 3, v1, 8m
Lindgren Kent Oskarshamns SS Kl. 3, v1, 8m
Lindgren Niklas Sandvikens SK Minior-SM
Lindgren Patrik Sandvikens SK Minior-SM
Lindgren Thomas Kristallens SK Kl. 2, v1, 8m
Lindh Göran Upsala ASS Kl. 2, v1, 8m
Lindkvist Leif Eslövs SK Kl. 2, v1, 8m
Lindkvist Leif Eslövs SK Kl. 2, v2, 8m
Lindmark Bengt Eskilstuna SK Kl. 1, v1, 8m
Lindqvist Kjell Rödeby SK Veteran Allmän, v1
Lindskog Björn Göteborgs SS Kl. 2, v2, 8m
Lindström Börje Finspångs SK Kl. 2, v1, 8m
Lindström Börje Finspångs SK Veteran Allmän, v2
Lindström Jan Linköpings ASS Kl. 1, v2, 8m
Lindström Reine Fristads SK Veteran Allmän, v2
Lissäng Christopher SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Lissäng Christopher SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Ljungberg Jonas Falkenbergs SK Kl. 1, v1, 10m
Ljungberg Jonas Falkenbergs SK Kl. 2, v2, 8m
Ljungberg Roger Falkenbergs SK Kl. 3, v2, 8m
Ljunggren Alexander Västerås SK Minior-SM
Ljungström Dan SA Fenix Kl. 1, v1, 10m
Lohage Arne Hässelby SK Mästarklassen, v1
Lund Helge SK Gaffeln Kl. 3, v1, 8m
Lund Victor SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Lund Victor SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Lundberg Gunnar A SS Allians, Skänninge Veteran Allmän, v1
Lundberg Gunnar M Malmö AS Veteran Allmän, v1
Lundberg Gunnar M Malmö AS Veteran Allmän, v2
Lundberg Ivan Hässelby SK Kl. 2, v1, 10m
Lundbäck Anders Västerås SK Kadett-SM
Lundin Åke Solna SS Kl. 1, v1, 8m
Lundqvist K G Nyköpings ASK Veteran Allmän, v2
Lundström Kristian SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Lundström Kristian SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Lundström Ulf SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Lundström Ulf SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Lundvik Jonas Upsala ASS Mästarklassen, v1
Lyubartsev Dmitri Sollentuna SK Minior-SM
Lärka Fredrik SS Manhem Kl. 3, v1, 8m
Löfstrand Johannes Stockholms SS Kl. 3, v2, 8m
Löfstrand Johannes Stockholms SS Minior-SM
Lönn Jimmy Markaryds SK Mästarklassen, v2
Lönnemark Annika Linköpings ASS Minior-SM
Lönnemark Lena Linköpings ASS Minior-SM
Lönngren Tobias Örebro SS JSM
Magnusson Karl Västerås SK Kl. 2, v1, 8m
Magnusson Karl Västerås SK Kl. 2, v2, 8m
Malesevic Nedeljko Schack 08, Norrköping Mästarklassen, v2
Malmberg Rasmus Karlskoga SK Juniorkval
Malmgren Lars Göran Malmö AS Kl. 1, v2, 8m
Marklinder Allan Alingsås SS Veteran Allmän, v1
Marklund Egon Ronneby SK Mästarklassen, v2
Marklund Gunnar Schack -78 Mästarklassen, v2
Mattsson Anders Fristads SK Kl. 2, v2, 8m
Mattsson Michael Schack 64, Haparanda Kl. 1, v1, 8m
Matus Daniel Kristianstads SK Juniorkval
Matus Daniel Kristianstads SK Kl. 1, v2, 8m
Mella Fredrik Schack 64, Haparanda Mästarklassen, v1
Mella Henrik Schack 64, Haparanda Mästarklassen, v1
Moborn Anders Motala SS Mästarklassen, v2
Mohlin Erik Heby SS Mästarklassen, v1
Mohlin Erik Heby SS Mästarklassen, v2
Mossiaguine Allan Sollentuna SK Minior-SM
Mozelius Peter SK Pjäsen Kl. 2, v2, 8m
Myklebust Andreas Västerås SK Kadett-SM
Myklebust Andreas Västerås SK Kl. 3, v2, 8m
Myrenfors Gösta SK Rockaden, Sthlm Veteran Allmän, v1
Månsson Lars Limhamns SK JSM
Mårdell Jimmy SK Rockaden, Umeå Kl. 1, v2, 8m
Mårdell Jonas SK Rockaden, Umeå Mästarklassen, v1
Möller Martin Eslövs SK Kadett-SM
Möllerström Fredrik Upplands Väsby SK Kl. 2, v1, 8m
Namini Armin SK Rockaden, Sthlm Juniorkval
Namini Armin SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Nauclér Carl-Henrik Upsala ASS Kl. 1, v2, 8m
Nemeth Sebastian SS Manhem Juniorkval
Nestorow Konrad Lunds ASK Minior-SM
Nestorow Marta Lunds ASK Kadett-SM
Nilsson Anders Hultsfreds SK Kl. 2, v2, 8m
Nilsson Anders Stockholms SS Kl. 3, v1, 10m
Nilsson Christer Schack 08, Norrköping Kl. 2, v2, 8m
Nilsson Harald Malmö AS Kl. 1, v1, 8m
Nilsson Håkan Gävle SA Mästarklassen, v1
Nilsson Jonas Eslövs SK Minior-SM
Nilsson Karl Rödeby SK Veteran Allmän, v2
Nilsson Mikael Ölands SS Kl. 2, v1, 8m
Nilsson P. G Degerfors SK Kl. 3, v1, 8m
Nilsson Sebastian Lunds ASK Kadett-SM
Nilsson Sebastian Lunds ASK Kl. 1, v2, 8m
Nilsson Ulf Lunds ASK Kl. 3, v2, 8m
Nilsson Viktor Västerviks ASK Kadett-SM
Nissinen Göte Emmaboda SS Kl. 2, v2, 8m
Nithander Victor SS Manhem Kadett-SM
Norberg Erik Västerås SK Kl. 1, v2, 8m
Norberg Erik Västerås SK Kl. 2, v1, 8m
Norberg Johan Västerås SK JSM
Norberg Niklas Västerås SK Minior-SM
Norborg Tomas SK Proletären Kl. 2, v1, 8m
Nordahl Nils SS Springaren, Kävlinge Kl. 2, v1, 10m
Nordlund David Bro SK Kl. 3, v1, 10m
Nordström Felix Wasa SK Mästar Elit
Nordström Mikael SK Saltsjöbaden Kl. 3, v2, 8m
Nordström Per-Olov Eksjö SK Mästarklassen, v2
Nordvall Erik Gällivare SS Juniorkval
Norin Jonatan Gällivare SS Juniorkval
Nyberg Bo Upsala ASS Kl. 2, v1, 10m
Nygren David SS Luleå Mästar Elit
Nyhlén Ove Linköpings ASS Veteran Allmän, v1
Nyman Hans Oskarshamns SS Kl. 2, v1, 8m
Nyström Benjamin Sollentuna SK Minior-SM
Nyström Hartvig Söderhamns SS Kl. 3, v1, 8m
Nyström Jesper SS Gambit Kl. 3, v1, 8m
Nyström Ragnar Wasa SK Veteran-SM
Nättorp Thor Lidköpings SS Veteran Allmän, v2
Ohlsson Mikael Kalmar SK Kl. 2, v2, 8m
Ohlzon Nils-Johan K-H Alliansen -72 Mästarklassen, v1
Ohlzon Nils-Johan K-H Alliansen -72 Mästarklassen, v2
Olsén Göran Ölands SS Veteran Allmän, v2
Olsson Anders SK Rockaden, Sthlm SM
Olsson Bo Majornas SS Mästarklassen, v2
Olsson Hampus Hässleholms SK Kadett-SM
Olsson Hampus Hässleholms SK Kl. 3, v2, 8m
Olsson Jonna Hässleholms SK Minior-SM
Olsson Krister Ockelbo SK Mästarklassen, v1
Olsson Linn Lunds ASK Kl. 3, v1, 8m
Olsson Linus Hässleholms SK JSM
Olsson Patrik Skara SS Kl. 2, v1, 10m
Olsson Patrik Skara SS Kl. 2, v2, 8m
Olsson Simon Skara SS JSM
Olsson Svante Heby SS Mästar Elit
Olsson Tomas Lunds ASK Mästarklassen, v1
Olsson Torgny En Passant, Svedala Kl. 3, v1, 8m
Ong Kevin Farsta SK JSM
Ong Kezli Farsta SK JSM
Ornstein Petra Kristallens SK Kl. 1, v1, 8m
Ottosson Simon Vanneberga SK Mästarklassen, v2
Palmqvist Fredrik SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Paulander Oskar Harplinge SS Kl. 3, v1, 8m
Paulsson Anders Wasa SK Kl. 3, v2, 8m
Penton Nils SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Penton Nils SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Penton Sara SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Penttilä Pekka Skärblacka SK Veteran Allmän, v1
Persson Andreas Bräkne-Hoby SK Kl. 1, v1, 8m
Persson Andreas Bräkne-Hoby SK Kl. 1, v2, 8m
Persson Jean Göteborgs SS Veteran Allmän, v2
Persson Johannes Eslövs SK Minior-SM
Persson Kjell Bollmora SK Kl. 3, v2, 8m
Persson Lars Ockelbo SK Mästarklassen, v1
Persson Lars-Göran Ervalla SS Kl. 3, v1, 8m
Petersson Rolf SK Proletären Kl. 2, v1, 8m
Pettersson Fredrik Vara SS Kl. 3, v2, 8m
Pettersson Håkan Norrtälje SK Kl. 2, v2, 8m
Pettersson Lars Heby SS Kl. 2, v1, 8m
Pettersson Lars Heby SS Kl. 2, v2, 8m
Pettersson Lennart Vallentuna SK Kl. 1, v1, 8m
Platau Arno Linköpings ASS Kl. 2, v2, 8m
Press Vilhelm SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Radovic Stefan Piteå SK Mästarklassen, v1
Ragnar Patrik Skara SS Kl. 2, v1, 10m
Ragnar Patrik Skara SS Kl. 3, v2, 8m
Revelj Isak SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Revelj Isak SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Revelj Oskar SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Revelj Oskar SK Rockaden, Sthlm Kl. 1, v2, 8m
Ribeck Staffan Göteborgs SS Kl. 1, v2, 8m
Roman Lennart Söderhamns SS Kl. 2, v2, 8m
Rosberg Simon Linköpings ASS Minior-SM
Rosén Albin Götaverkens SK Veteran Allmän, v2
Rosengren Jonas Väddös SS Kl. 3, v1, 8m
Roth Jan Malmö AS Veteran Allmän, v1
Roth Jan Malmö AS Veteran Allmän, v2
Rouhani Farhad Bro SK Mästarklassen, v1
Rudefalk Eskil Ystads SS Veteran Allmän, v2
Ruponen Emma Limhamns SK Minior-SM
Ruponen Felix Malmö AS Minior-SM
Rydin Axel SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Rydin Axel SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Rygaard Michael Sollentuna SK Mästarklassen, v1
Rygaard Michael Sollentuna SK Mästarklassen, v2
Rylander Bo Uddebo SK Kl. 1, v1, 8m
Rylander Dennis SK Rockaden, Sthlm Mästar Elit
Rylander Fredrik Uddebo SK Kl. 3, v1, 8m
Rånby Hans Wasa SK Kl. 1, v1, 10m
Sagström Sven-Erik Heby SS Kl. 3, v1, 8m
Sandberg Henrik SS Gambit Minior-SM
Sandklef Åke Åstorps SS Veteran-SM
Sandorf Mikael SK 33, Enköping Minior-SM
Sandorf Peter Wasa SK Kl. 3, v1, 10m
Sandqvist Hans Borlänge SK Kl. 1, v2, 8m
Sarajärvi Jari Linde SK Kadett-SM
Sarajärvi Jari Linde SK Kl. 2, v2, 8m
Saukkoriipi Tommi Schack 64, Haparanda Kl. 1, v1, 8m
Savegren Kurt SK Rockaden, Sthlm Veteran-SM
Schmidt Heinz Vallentuna SK Kl. 3, v1, 8m
Schröder Olle Varbergs SK Veteran Allmän, v1
Schütz Ingemar Schack 08, Norrköping Mästar Elit
Segerström Tore Köpings SS Kl. 1, v2, 8m
Selhag Leif Lerums SK Kl. 1, v2, 8m
Semcesen Daniel Lunds ASK JSM
Sernmyr Göran Majornas SS Kl. 3, v2, 8m
Sesone Stefan Västerås SK Kl. 3, v2, 8m
Sidmar Niklas Mölndals SK Kl. 3, v1, 10m
Sigeman Hanna Lunds ASK Minior-SM
Sigvardsson Gunnar Alliance SK Kl. 3, v1, 8m
Sjödin Hans Ove Sandvikens SK Kl. 1, v1, 8m
Sjöholm Mika Eslövs SK Kl. 3, v1, 10m
Sjöholm Mika Eslövs SK Kl. 3, v2, 8m
Sjöstedt Jonny Kristianstads SK Kl. 2, v2, 8m
Skaugrud Andreas SS Manhem Juniorkval
Skogebo Tore Södertälje SS Kl. 3, v1, 8m
Skytt Klas Hultsfreds SK Kl. 2, v2, 8m
Sköld Kent-Åke Hultsfreds SK Kl. 1, v2, 8m
Smeds Joakim Bjursås SK Kl. 3, v1, 10m
Spett Henning SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Spett Jonatan SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Spolin Lasse Majornas SS Mästarklassen, v1
Staffansson Patrik SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v1, 10m
Staffansson Patrik SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Stankovic Miodrag YU-Balkan Veteran Allmän, v2
Stark Ingvar Uddebo SK Kl. 3, v1, 8m
Stefanovic Dragan Katrineholms SK Kl. 2, v2, 8m
Stenson Johan Upsala ASS Kl. 1, v1, 8m
Stenson Johan Upsala ASS Mästarklassen, v2
Sternerzon Anders Varbergs SK Kl. 2, v2, 8m
Stigrot Bo Tibro SK Kl. 3, v1, 8m
Stolt K-G Hallstahammars SK Kl. 2, v2, 8m
Storm Ingemar Vara SS Kl. 2, v1, 8m
Ståhl Thomas SK Passanten Kl. 2, v1, 8m
Stålkrantz Mikael SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Stålkrantz Mikael SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Sundelius David Örebro SS Kadett-SM
Sundelius Per Örebro SS Kl. 1, v1, 10m
Sundin Thommy Iggesunds SK Mästarklassen, v2
Sundman Gunnar SK Rockaden, Umeå Kl. 2, v2, 8m
Sundås Sverker Tanums SK Mästarklassen, v2
Svahn Stefan Strängnäs SS Kl. 3, v1, 8m
Svan Ville Västerås SK Minior-SM
Svedjebro Folke Limhamns SK Veteran Allmän, v2
Svenfelt Kalle Forserums SK Kl. 2, v2, 8m
Svensson Anders Bräkne-Hoby SK Mästarklassen, v1
Svensson Bengt Ronneby SK Kl. 3, v2, 8m
Svensson Frank Schack 08, Norrköping Kl. 1, v1, 8m
Svensson Hanna SA Fenix Kadett-SM
Svensson Ingvar Ölands SS Kl. 2, v1, 8m
Svensson Klas SA Fenix Kl. 3, v1, 10m
Svensson Leif Fristads SK Veteran-SM
Svensson Mikael Landskrona SK Kl. 1, v1, 8m
Svensson Sören SS Manhem Kl. 1, v1, 8m
Svensson Tobias Linköpings ASS Minior-SM
Swärd Björn Nyköpings ASK Kl. 2, v2, 8m
Szulkin Adam SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v1, 10m
Szulkin Jan SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Szulkin Jan SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Söderborg Bernt Stockholms SS Veteran-SM
Tadjerbashi Amir Limhamns SK Juniorkval
Thomasson Andreas Linde SK Kl. 3, v1, 10m
Thorén Oskar SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Thorén Oskar SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Thurn Magnus Kristallens SK Kadett-SM
Thurn Magnus Kristallens SK Kl. 1, v2, 8m
Tikkanen Hans Lunds ASK JSM
Tonkin Archie Linköpings ASS Veteran Allmän, v2
Tuomisto Keijo Ulricehamns SK Kl. 2, v1, 10m
Ukkonen Tapio Schack 08, Norrköping Kl. 1, v2, 8m
Waara Jörgen Schack 64, Haparanda Kl. 1, v1, 8m
Wademark Helge Botkyrka SK Mästarklassen, v1
Wahlström Lennart Varbergs SK Mästarklassen, v1
Valdén Max Kristianstads SK Kl. 1, v1, 8m
Valdén Max Kristianstads SK Kl. 2, v2, 8m
Wallén Felix SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Wallén Felix SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Wallén Robert SK Gaffeln Minior-SM
Wallenås Daniel Alingsås SS Kl. 3, v1, 10m
Wallin Dennis Halmstad SS JSM
van der Wal Andreas Hässelby SK Mästarklassen, v1
Warston Håkan SS Manhem Kl. 3, v2, 8m
Wedberg Tom Wasa SK SM
Wedin Svante Bollmora SK Mästarklassen, v1
Wendin Martin SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Wendin Martin SK Rockaden, Sthlm Kl. 2, v2, 8m
Vernersson Per Schack 08, Norrköping Mästar Elit
Wesslén Ulf SS Manhem Mästarklassen, v2
Westergren Bertil Lerums SK Veteran Allmän, v2
Westerlund Ola SK Kamraterna, Göteborg Mästarklassen, v2
Westin Bertil Alingsås SS Veteran Allmän, v1
Westman Andre Sandvikens SK Minior-SM
Westman Johan Västerås SK Kl. 2, v2, 8m
Wiberg Jonas HG-Schack Kl. 2, v2, 8m
Wickström Lucas SK Rockaden, Umeå Kl. 3, v2, 8m
Wickström Lucas SK Rockaden, Umeå Minior-SM
Wiker Bo Horndals SK Mästarklassen, v1
Wiklund Björn Säffle SK Veteran Allmän, v1
Wiklund Robert Götaverkens SK Kl. 2, v1, 8m
Wiklundh Patrik Sandvikens SK Minior-SM
Wikström Joel Ockelbo SK Mästarklassen, v1
Wilkeborg Erik Nynäshamns SK Veteran Allmän, v1
Wiman Carl-Olov Majornas SS Veteran Allmän, v2
Wiman Mikael Finspångs SK Kl. 3, v2, 8m
Virolainen Victor Lundby SS Kl. 1, v1, 8m
Wisdahl Peter Farsta SK Juniorkval
Wisdahl Peter Farsta SK Kl. 2, v2, 8m
Voigt Lennart SA Mark Mästarklassen, v2
Wålinder Lars Järfälla SS Mästarklassen, v1
Vänman Kent SK Rockaden, Umeå Mästarklassen, v2
Yang Lijin SS Manhem Kadett-SM
Ylönen Anders Västerås SK Kadett-SM
Ylönen Anders Västerås SK Kl. 2, v2, 8m
Zetterström Gunnar Södertälje SS Veteran Allmän, v2
Ågren Angelica SK Rockaden, Sthlm Minior-SM
Ågren Pierre SK Rockaden, Sthlm Kadett-SM
Ågren Pierre SK Rockaden, Sthlm Kl. 3, v2, 8m
Åkerlund Fredrik Sandvikens SK Kl. 2, v1, 8m
Åkerman Per Sandvikens SK Kl. 1, v1, 8m
Åkesson Ralf SödraSASS SM
Åkvist Håkan Eksjö SK Mästarklassen, v2
Åsberg Anders Stockholms SS Kadett-SM
Åsberg Anders Stockholms SS Kl. 2, v2, 8m
Öhnedal Anders Westermalms SK Kl. 3, v2, 8m
Örtenhag David SK Gaffeln Minior-SM
|